Naujienos

Laimėjimai matematikos olimpiadose

Posted

Kovo 14 dieną Paliūniškio pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio rajono bendrojo lavinimo mokyklų 3–4 klasių matematikos olimpiada, į kurią atvyko daugiau kaip trisdešimt ketvirtokų.  Mūsų mokyklai atstovavęs 4 klasės mokinys Arnas Jakaitis teisingai išsprendė daug uždavinių ir užėmė III vietą.
Kovo 23 dieną Žibartonių pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio rajono 5–9 klasių jaunųjų matematikų olimpiada. Mokyklai atstovavo 8 klasės mokinys Tautvydas Butkevičius ir 6 klasės mokinė Agnė Zalatorytė. Tautvydas iš 16 dalyvių buvo penktas, o Agnė užėmė ketvirtą vietą ir iškovojo teisę atstovauti Panevėžio rajonui balandžio 27 dieną Panevėžio krašto matematikos olimpiadoje Kupiškyje.
Sveikiname, linkime ir ateityje domėtis matematika.

Direktorė Jurgita Zalatorienė