Naujienos

Laimėjimas tinklinio finale

Posted

Gruodžio 7 dieną vyko 2016–2017 mokslo metų Panevėžio rajono pagrindinių mokyklų žaidynių tinklinio finalinės varžybos.
Berčiūnų pagrindinėje mokykloje susirinkusios keturios stipriausios Panevėžio rajono pagrindinių mokyklų berniukų tinklinio komandos, zoninėse varžybose iškovojusios teisę žaisti finale, varžėsi dėl prizininkų išsidėstymo tvarkos ir nė viena komanda nenorėjo likti autsaiderio vietoje. Visi kiek įmanydami stengėsi permušti kamuolį per tinklą į priešininkų teritoriją ir uždirbti taškus savo komandai. Mokyklai atstovavo 10 klasės mokiniai Lukas Baltramiejūnas, Lukas Griniūnas, Ignas Kurbanovas, Dovydas Stankevičius, Adrijus Alekna, 9 klasės mokiniai Lukas Tumelis, Evaldas Mikelionis ir 8 klasės mokinys Tadas Petraitis. Mūsų komanda, nugalėjusi priešininkus, iškovojo I vietą, aukso medalius ir didžiausią taurę!
Fizinis pasirengimas ir sutelktas komandinis žaidimas leido pajusti pergalės skonį ir nudžiuginti visą mokyklos bendruomenę. Sveikiname vaikinus ir linkime sportinės sėkmės ateityje!

Direktorė Jurgita Zalatorienė