Naujienos

Laiškas klasės auklėtojai

Menų dieną lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vida Ramoškienė, dailės mokytoja metodininkė Laima Kiškienė ir muzikos vyr. mokytoja Aldona Jankovskaja pakvietė mokinius atskleisti savo originalumą ir kūrybiškumą sukuriant knygelę „Iš širdies širdin“, kuri bus skirta klasių auklėtojoms.
Paskutinio skambučio šventės metu šios knygelės buvo įteiktos 5 kl. auklėtojai Laimai Kiškienei, 6kl. – Linai Misevičienei, 7 kl. – Danguolei Vygaudienei, 8 kl. – Kristinai Čiplienei, 9 kl. – Odetai Baltramiejūnienei, 10 kl. – Sigitai Šakienei.
Mokiniai negailėjo nuoširdžių žodžių, su didžiule meile iliustravo savo darbelius. Ir visai nesvarbu, ar padėkos žodžiai ištarti proza ar eilėraščiais, svarbu, kad jie – iš širdies.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė