Naujienos

Laisvės gynėjų diena

Posted

Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną – paminėjome visuotine pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija”.
Aštuntą valandą dešimčiai minučių užgesinome šviesą ir languose uždegėme atminties žvakutes, kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.
Prieš pamokas susirinkusi mokyklos bendruomenė išklausė mokyklos maironiečių jautrius žodžius apie laisvę, viltį, Tėvynę. 9 klasės mokinys Lukas Tumelis pakvietė visus paduoti vienas kitam rankas, kad pajustume vienybę ir būtume stiprūs prieš melą, smurtą, tamsą.
Pirmoji pamoka – tai pilietiškumo ir patriotiškumo pamoka, skirta „Laisvės kovoms“ atminti. Jos metu kalbėta apie šios dienos svarbą. Pradinukai piešė neužmirštuolių žiedelius, penktokai domėjosi prieš 26 metus išleista spauda. Mokyklos bibliotekoje parengta spaudinių parodėlė, skirta ,,Laisvės gynėjams“.

Mokytoja Dalia Greviškienė