Naujienos

Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-oji – istorinė diena, kai žmonės, nepabūgę tankų, ginkluoti tik tikėjimu, malda ir daina, kovojo už Lietuvą, nes niekas negali užgniaužti laisvės troškimo…
Ankstyvą Sausio 13-osios rytą sužibusios žvakutės mokyklos languose priminė paaukojusius savo gyvenimą už Tėvynę. Maironiečių būrelio nariai parengė stendinį pranešimą apie masinį Lietuvos piliečių pasipriešinimą Sovietų Sąjungai, kvietė dalyvauti viktorinoje, skirtoje „Laisvės gynėjų dienai“ atminti. Pirmo aukšto koridorių puošė pradinių klasių mokinių piešiniai apie Laisvę. Tą dieną vyko pilietiškumo pamokos, prisiminėme tuos, kurie kovojo už Lietuvą ir žuvo dėl jos laisvės. Per pertraukas mokiniai galėjo apžiūrėti bibliotekoje parengtą parodėlę „Laisvės gynėjai“.
Skaudžios istorijos pamokos ir Lietuvos didvyriai neturi būti pamiršti.
Mokytoja Dalia Greviškienė