Naujienos

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Posted

Kovo 10 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.
Vaikai klausėsi “Tautiškos giesmės”, bandė ją giedoti. Apžūrėjome herbą, iš popieriaus ir kaladėlių dėliojome Lietuvos vėliavos spalvas, vardinome girdėtus Lietuvos didžiųjų miestų ir kaimų pavadinimus. Priešmokyklinukai varžėsi, kas greičiau iš reikiamų raidžių sudės žodį “Lietuva”. Skambėjo dainelės apie gimtinę, žaidėme žaidimus. Vaikai ragavo auklėtojų pagamintą šventinį tortą – Gedimino pilį.
Lietuvos istorijai reikšmingų valstybinių švenčių minėjimas su ikimokyklinio amžiaus vaikais ugdo tautiškumą, žadina patriotinius jausmus, o kartu teikia džiaugsmą, suartina.

Vyresnioji auklėtoja Ulijana Vingilienė