Naujienos

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventė ,,Aš myliu Lietuvą“

Mokykloje renginys, skirtas atkurtos Lietuvos nepriklausomybės 25-mečiui, prasidėjo Tautiška giesme. Maironiečių posmai apie laisvę, trispalvės pirmokų rankose kūrė iškilmingą atmosferą. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą perskaitė mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė. Perduodama Panevėžio rajono administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėką ir dovaną 8 klasės mokiniui Lukui Griniūnui, palinkėjo visiems nuoširdžiai dirbti, nes tai yra geriausia, ką galime skirti savo Tėvynei. Mokiniai ir mokytojai dalyvavo akcijoje “Lietuvai ir man”, pynė draugystės apyrankes, simbolizuojančias Lietuvos piliečių vienybę ir meilę savo šaliai. 70 trispalvių apyrankių papuošė Gedimino stulpus Vilniuje, o pasipuošę renginio metu nupintomis apyrankėmis, formavome “Gyvąjį Tautos žiedą”, kuriuo galėtume apjuosti Laisvę, Tėvynę, Lietuvą. Pradinių klasių mokinių sukurti piešiniai, sveikinimai, plakatai, parodėlė mokyklos bibliotekoje, suteikusi galimybę daugiau sužinoti apie Nepriklausomybės laikotarpį – akcentai, skirti Kovo 11-osios minėjimui.

Džiaugdamiesi laisve ir nepriklausomybe renginį baigėme skambiomis dainomis apie Lietuvą.

Mokytoja Dalia Greviškienė

?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ???????????????????? ?????????? ?????????? ?????????? ???????????????????? ?????????? ?????????? ?????????? ????????????????????