Naujienos

Lietuvos Nepriklausomybės diena

Lietuva savo Laisvės, Nepriklausomybės atkūrimo dieną mini jau 32 kartą. Ši diena atvertė naują mūsų tautos gyvenimo puslapį – vartus į laisvę ir nepriklausomybę nuo svetimų priešiškų jėgų.
Kovo 10 dieną mokykla pasipuošė Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvų deriniais, nes, švęsdami savo valstybės šventę, palaikome ukrainiečius, šiuo metu siekiančius išsaugoti, apginti savo nepriklausomybę. Neatsitiktinai dešimtokės pasakodamos jaunesniesiems draugams apie šios dienos reikšmę, svarbą pabrėžė, kad „ Lietuva – tai mes, mes visi, maži ir dideli“. Merginos pakvietė supilti Lietuvos garbei kalną iš trijų spalvų smėlio sakydamos, kad „vieną smiltelę vėjas nupūstų, o kai daug, kalnas išauga.“ Septintos ir dešimtos klasių mokinius pradžiugino saldus mokytojos Natalijos šventinis sveikinimas. Gražūs, prasmingi pradinių klasių piešiniai, maironiečių būrelio darbeliai, skirti konkursui „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“, vertė stabtelėti ir pamąstyti, o bibliotekoje parengta knygų parodėlė, sudarė galimybę pagilinti istorines žinias.
„Gerbkime Laisvę, kaip gerbiam kiekvienas save,/ Nieko vertesnio daugiau nesurasit už ją…“ – šie poeto Maironio žodžiai skatina saugoti savo laisvę, o geriausias mūsų ginklas – vienybė. Tad savo elgesiu ir veikla didžiuokimės savo valstybe.
Mokytoja Dalia Greviškienė