Gegužės 29 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko šventė „Lik sveikas, darželi!“. Šią ypatingą dieną priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės vaikai atsisveikino su darželiu ir žengė pirmąjį žingsnį į naują gyvenimo etapą. Šventėje buvo pasidžiaugta vaikų pasiekimais, nes jie per metus daug išmoko, tapo drąsesni, savarankiškesni ir pasiruošę naujiems iššūkiams. „Pelėdžiukai“ džiugino susirinkusius tėvelius, artimuosius ir pedagogus eilėraščiais, dainomis bei nuoširdžiomis padėkomis. Viena jautriausių šventės akimirkų tapo vaikų šokis su mamomis, kurių širdis palietė vaikų dėmesys ir dėkingumas. Švelni muzika ir spindinčios vaikų akys sukūrė ypatingą atmosferą. Džiaugsmo ašaros ir šilti apkabinimai dar kartą priminė, koks stiprus ir nepakartojamas yra mamos ir vaiko ryšys. Kiekvienas mažasis šventės dalyvis buvo pastebėtas ir įvertintas už pastangas ar tiesiog savo išskirtines savybes. Metų linksmuolio, smarkuolio, stebėtojo, mažojo kosmoso tyrinėtojo ir kitos nominacijos priminė, kad kiekvienas vaikas yra unikalus. Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje vaikams buvo įteikti medaliai, atminimo knygelės ir mokslo baigimo pažymėjimai. Paleidę į dangų balionus su savo svajonėmis, pasodinę žydintį krūmą po darželio langais, vaikai šėlo su netikėtai į renginį užsukusiais piratais ir kartu su jais ieškojo paslėpto lobio. Tėveliai už rūpestį, kantrybę ir meilę, lydėjusią vaikus, dėkojo pedagogams ir visam darbščiam ikimokyklinio ugdymo skyriaus kolektyvui.
Vaikai, kupini prisiminimų apie gražiausius vaikystės metus, atsisveikino su darželiu, tačiau jų širdyse liko draugai, žaidimai, atradimai ir bendrystės akimirkos.
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Lapinskienė








