Naujienos

Literatūrinis protmūšis „Įdomiai ir linksmai“

Gruodžio 17 d. 5-6 klasių mokiniai – Samanta Leonaitytė, Elada Vasiliauskaitė, Jogilė Abloževičiūtė, Odeta Žitkevičiūtė ir Matas Butkevičius – dalyvavo Vytauto Mikalausko menų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų Linos Piragienės ir Simonos Adamkevičienės organizuotame literatūriniame protmūšyje „Įdomiai ir linksmai“.

Tik atvykusius renginio dalyvius pasitiko gimnazijos mokiniai. Maloniai nuteikė gimnazistų literatūrinis – muzikinis pasirodymas. Literatūrinio protmūšio užduotys buvo nelengvos, bet tiems, kurie mėgsta skaityti knygas, jos buvo įveikiamos. Kol komisija skaičiavo balus, mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su šeimininkais ekskursijoje po gimnaziją.

Nors upytiečiai ir netapo nugalėtojais, bet parvažiavo apdovanoti ir su puikia nuotaika, nes renginio organizatoriai pasistengė, kad dalyviams būtų jauku ir gera. Išvažiavome nuoširdžiai dėkodami ir linkėdami naujų susitikimų.

   Mokytoja Vida Ramoškienė