Naujienos

Medaliai ir diplomai – į Upytę !

 

Spalio 1- oji – laiminga diena grupei mokyklos mokinių, kuriems puikiai sekėsi Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro organizuotose Panevėžio miesto dviračių sporto varžybose „Nuo jaunų dienų iki olimpinių aukštumų“.
Mokiniai, aplenkę daugelį varžovų, džiaugsmingai finišavo pirmųjų gretose ir į mokyklą parvežė medalius, diplomus, bet svarbiausia – norą treniruotis, sportuoti ir siekti dar aukštesnių rezultatų. Sveikiname 2004 m. amžiaus grupės nugalėtojus: Deimantę Šiaudkulytę (I vieta), Gytį Šaparnį (II vieta), Gabiją Danilevičiūtę (II vieta), Edviną Smailį (III vieta), 2003 m. amžiaus grupės II vietos nugalėtoją Lauryną Batutį, gerai pasirodžiusią Aistę Krikščiukaitytę. Linkime sportinio azarto ir pergalių ateityje!medaliai

Direktorė Jurgita Zalatorienė