Naujienos

Meilės ir rūpesčio nebūna per daug

Nenumaldomai bėgant laikui ir artėjant šventiniam laikotarpiui norisi, kad šis metas būtų prasmingesnis, šiltesnis, sukurtų daugiau teigiamų emocijų ir gerumo.
Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos devintos klasės mokiniai, tęsia savo klasės tradicijas ir likus kelioms dienoms iki Šventų Kalėdų vaikai kimbą į darbą. Atsiraitę rankoves, pasipuošę prijuostėmis minko ir kočioja mielinę tešlą, paskanintą cukrumi ir aguonomis, gamina ir kepa kūčiukus. Rašo sveikinimo atvirukus su linkėjimais, pakuoja dovanų maišelius. Pasiruošę – lanko Upytėje gyvenančius vienišus senjorus. Linki jaukių ir šiltų šv. Kalėdų, artimųjų rūpesčio, meilės, sveikatos, stiprybės ir Dievo palaimos.
Mokiniai džiaugiasi galėdami aplankyti, pakalbinti vienišus senelius, matyti nustebusias jų akis ir nuoširdžias šypsenas. Juk meilės ir rūpesčio niekada nebūna per daug…
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė