Naujienos

Meilės ir rūpesčio nebūna per daug

Nenumaldomai bėgant laikui ir artėjant šventiniam laikotarpiui norisi, kad šis metas būtų prasmingesnis, šiltesnis, sukurtų daugiau teigiamų emocijų ir gerumo, todėl Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos septintos klasės mokiniai, jau trečius metus iš eilės, prieš šventas Kalėdas lanko Upytėje gyvenančius senelius.

Likus kelioms dienoms iki švenčių vaikai kimbą į darbą, atsiraitę rankoves, pasipuošę baltomis it sniegas prijuostėmis ir virėjų kepuraitėmis minko ir kočioja tešlą, gamina ir kepa meduolinius sausainius. Rašo sveikinimo atvirukus su linkėjimais, pakuoja dovanų maišelius. Pasiruošę – lanko senelius. Linki jaukių ir šiltų šv. Kalėdų, artimųjų rūpesčio, meilės, sveikatos, stiprybės ir Dievo palaimos.

Mokiniai džiaugiasi galėdami aplankyti, pakalbinti vienišus senelius, matyti nustebusias jų akis ir nuoširdžias šypsenas. Juk meilės ir rūpesčio niekada nebūna per daug…

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė