Naujienos

Meninio skaitymo konkursas

Kovo 5 dieną  mokykloje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas poeto Antano Baranausko 180-osioms gimimo metinėms paminėti. Konkurse dalyvavo 1–4 klasių mokiniai, kurie skaitė pasirinktus lietuvių poetų kūrinius. Poezija vaikų lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai, vaikai puikiai perteikė kūrinių nuotaiką, mintį.

Skaitovų pasirodymus vertino kompetentinga komisija: muzikos mokytoja Aldona Jankovskaja, pradinių klasių anglų kalbos mokytoja Rūta Zalatorienė ir pradinių klasių mokytoja Aušrinė Garuckienė. Komisijai teko sunki užduotis – iš geriausių mokyklos skaitovų išrinkti pačius geriausius.

Pirmąją vietą laimėjo 4 klasės mokinė Agnė Zalatorytė, antrąją vietą užėmė 4 klasės mokinė Dovilė Sokaitė, o trečioji vieta atiteko 4 klasės mokiniui Edvinui Smailiui. Paskatinamaisiais prizais buvo apdovanoti visi konkurso dalyviai.

Agnė Zalatorytė atstovaus mokyklai Panevėžio rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse, kuris vyks mūsų mokykloje balandžio mėnesį. Linkime Agnei sėkmės.

Pradinių klasių mokytoja Rasa Sikarskienė

DSCN7998DSCN7989 DSCN7995 DSCN7993  DSCN7988DSCN7983 DSCN7982 DSCN7981 DSCN8011 DSCN8010DSCN8002