Naujienos

Metų knygos rinkimai

Vasario 7 d. mokyklos bibliotekoje 5-7 klasių mokiniai dalyvavo istorijos, lietuvių kalbos ir informacinių technologijų integruotoje pamokoje „Metų knygos rinkimai 2019”.

Pirmiausia mokiniai išgirdo metų knygos rinkimo istoriją – nuo kada ir kaip vyksta akcija, inicijuota Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijos kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija bei Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka. Paskui vaikai dalinosi įspūdžiais apie perskaitytas knygas, skaitė ištraukas. Aptarę knygų vaikams penketuką, mokiniai su informacinių technologijų mokytoja nuėjo į IKT kabinetą ir balsavo už labiausiai patikusią knygą.

Pamoka nepaliko abejingų, nes mokiniai pabalsavę neskubėjo namo, o sugrįžo į biblioteką pasiimti paskaityti knygų. Džiugu, kad mokykloje turime puikių skaitytojų, knygų mylėtojų.

Lietuvių kalbos mokytoja Vida Ramoškienė, istorijos mokytoja Dalia Greviškienė, informacinių technologijų mokytoja Alma Arelienė