Naujienos

Metus išlydėjome disco ritmu

Gruodžio 23 d. 5-10 klasių mokinius pakvietėme į Kalėdinį disco šou. Šventę atidarė septintokai šokdami pagal grupės „Čilinam“ dainą „Diskoteka“. Penktokai nuotaikingai sušoko šokį pagal kalėdinę dainą. Šokio metu iššovė efektingus, spalvingus, šventine dvasia alsuojančius konfeti. Šeštokai iš visos širdies dainavo Žygio ir Gabijos dainą „Jau Kalėdos“. Aštuntokai demonstravo 80-ųjų madas ir buvo nusiteikę visus priversti pajudinti klubus „Makarenos“ ritmu. Devintokai bandė pavogti Kalėdas. Dešimtokai sušoko paskutinį kalėdinį šokį – išeinančių dešimtokų šokį pagal dainą „Last Christmas“.
Šventės pabaigoje vedantieji padėkojo visiems atlikėjams, šokėjams už sukurtą puikią nuotaiką.
Buvo džiugu matyti visų nuoširdžias šypsenas. Disco šou privertė visus šokti, dainuoti, ploti jau įskaudusiais delnais. Dėkojame kiekvienam atvykusiam ir šokusiam kartu!
Septintos klasės vadovė Danguolė Vigaudienė