Naujienos

Mokiniai susipažino su miškininko profesija

Miškininkai dirba tam, kad Lietuvoje oštų miškas. Tokiais žodžiais prasidėjo susitikimas su VĮ Valstybinių miškų urėdijos medienos prekybos ir logistikos skyriaus specialiste Rugile Šimulyte – Spudiene, kuriame dalyvavo Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai.
Sausio 25 dieną Panevėžio gamtos mokykloje vykusio renginio metu mokiniai susipažino su miškininkyste ir miškininko profesija, aptarė kokias sritis apima miškininkystė, kaip ir ką dirba VĮ VMU specialistai, ko reikia norint būti miškininku, kokios modernios technologijos diegiamos miškininkystėje. Specialistei papasakojus apie miškininkystės studijas, mokiniai domėjosi kuo svarbios studijos, ko jose mokoma, kur galima studijuoti. Smalsavo kokios įsidarbinimo galimybės ir kokį darbo užmokestį galėtų gauti baigę miškininkystės studijas.
Profesinis orientavimas ypatingai svarbus siekiant padėti vaikui rasti norimą kelią. Turime parodyti kuo daugiau galimybių, kad mokinys galėtų pasirinkti pačią geriausią.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė