Naujienos

Mokinių sėkmė Europos Regionų komiteto organizuotame konkurse „Mano regionas, mano šeima“

Kovo 2 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje svečiavosi Europos Regionų komiteto narys, Panevėžio r. savivaldybės meras Povilas Žagunis.
Susitikęs su mokiniais meras dėkojo vaikams už Panevėžio rajono vardo garsinimą, atsakingą požiūrį į klimato kaitos problemas, ekologiją, aplinkosaugą, atsinaujinančius energijos išteklius. Džiaugėsi, kad vaikai supranta Žemės išsaugojimo svarbą ateities kartoms. Meras perdavė Europos Regionų komiteto siunčiamus prizus konkurso „Mano regionas, mano šeima“ nugalėtojams bei dalyviams.
Mokiniai džiaugėsi dovanomis ir smalsiai vartė knygeles ieškodami savo bei draugų kūrybinių darbų, kuriuose piešė savo kraštą, stengėsi atskleisti jo savitumą bei unikalumą. Kūrė ateities viziją, kurioje vėjo jėgainės, saulės elektrinės, laukus juosianti greitoji traukinio vėžė jungianti didžiuosius Europos miestus. Aprašydami savo piešinius mokiniai didelį dėmesį skyrė aplinkai, kurioje gausu medžių, krūmų ir žydinčių gėlių. Džiugu, jog auga atsakinga ir kūrybinga karta, kuriai rūpi mūsų visų ateitis.
Didžiuojamės mokiniais, kurie savo darbais garsina mūsų mokyklą ir Panevėžio rajoną. Dėkojame mokytojams už pagalbą vaikams ruošiantis konkursui.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė