Naujienos

Mokslo ir žinių šventė

Posted
Mokslo ir žinių diena

Rugsėjo 3 dieną skambutis vėl visus sukvietė į Upytės Antano Belazaro pagrindinę mokyklą. Ankstų rytą darnia kolona patraukėme link Upytės šv. Karolio Boromiejaus bažnyčios. Mišių metu išklausę kun. Gedimino Jankūno pamokslą, palinkėję vieni kitiems ramybės, gavę kunigo palaiminimą susibūrėme mokyklos kieme.

Kylant trispalvei suskambo Lietuvos himnas. Mokyklos bendruomenei sėkmingų mokslų metų linkėjo Panevėžio r. savivaldybės administracijos Personalo skyriaus vedėja Stasė Venslavičienė, Tarybos narys ir gyventojų bendruomenės „Upytės žemė“ pirmininkas Audrius Zalatoris, Tarybos narys Kazimieras Algirdas Budrys, Upytės seniūno pavaduotoja Laima Šaknienė, seniūnaitė Aurelija Petronienė, miestelio bibliotekininkė Jolanta Mikšytė. Direktorė Jurgita Zalatorienė pasidžiaugė gerais praeitų mokslo metų standartizuotų testų rezultatais, laimėjimais dalykinėse olimpiadose ir sportinėse varžybose, turiningai praleista vasara, atsinaujinusia mokykla ir palinkėjo, kad mokinių pasiekimai būtų dar geresni. Priminusi, kad tamsiu paros metu būtina dėvėti atšvaitą, pakvietė dalyvauti akcijoje „Mokslo metų pradžia saugi visiems“ ir perdavė Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos dovanotas priemones: liemenes, juostas, pakabukus ir knygeles apie saugų eismą. Sveikinimo žodžius tarė mokytojai, tėvų atstovai, dešimtokai pasižadėjo mažuosius globoti visus metus. Prieš susitikimą su klasių vadovais visų laukė staigmena – pradinukai gavo po spalvingą balioną, o vyresnieji – saldžią dovaną.

Pirmoji mokslo metų diena mokykloje praėjo šventiškai ir linksmai. Tikimės, kad visų laukia turiningi, kupini veiklos, ieškojimų ir atradimų metai.

 

Mokytoja Vida Ramoškienė