Naujienos

Mokslo metų baigimo diena

Posted

Rodos taip neseniai buvo rugsėjo pirmoji kai vaikai įsikibę į tėvelių rankas nedrąsiai žengė į nežinomą, šiek tiek bauginantį, bet viliojantį mokyklinį gyvenimą – pirmąją klasę. Šiandien jie – Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ketvirtokai. Ketverius metus dalinosi džiaugsmais ir rūpesčiais su klasės draugais bei mokytoja, kartu ėjo nelengvu mokslo pažinimo keliu.

Šiandien, birželio 21 dieną, ketvirtos klasės mokiniai mokyklos bendruomenei pristatė STEM projektą „Mano ir tavo mokykla“, kuris apjungė keletą disciplinų: gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, menus bei matematiką. Rengdami šį darbą ketvirtokai išmatavo mokyklos perimetrą, apskaičiavo plotą, nubraižė mokyklos planą. Suskaičiavo mokyklos kieme augančius medžius, juos suskirstė į grupes pagal rūšis. Dalyvavo tapybos plenere. Power Point programa parengė ir pristatė savo portretus. Mokinių darbą direktorė įvertino labai gerai ir įteikė Pradinio išsilavinimo pažymėjimus.

Nedrąsiai, tačiau jau žengtas pirmasis žingsnis tolyn nuo vaikystės… Būsimiems penktokams linkiu auginti savo svajones ir drąsiai jų siekti, būti aktyviems, kūrybiškiems ir nuolat tobulėti.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasa Sikarskienė