Naujienos

MOKSLO METŲ BAIGIMO ŠVENTĖ

Birželio 11 dieną mūsų mokyklos pradinukams baigėsi mokslo metai. Šventiškai pasipuošę mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai rinkosi į Mokslo metų baigimo šventę. Ketvirtokams ši diena ypatinga – jie baigia pradinio ugdymo pakopą, todėl ir šventinį pasirodymą pradėjo pirmieji. Šventės dalyviams ketvirtokai parodė ką gražaus išmoko: deklamavo eilėraščius apie mokyklą, vaikystę ir taip laukiamą vasarą, dainavo, šoko, grojo, linksmino žiūrovus nuotaikingai suvaidintais humoristiniais vaizdeliais.
Mokyklos direktorė pasveikino visus sėkmingai baigusius mokslo metus ir apdovanojo padėkos raštais labai gerai ir gerai besimokiusius pradinukus. Ketvirtokams iškilmingai įteikė Pradinio išsilavinimo pažymėjimus.
Pirmokai, antrokai ir trečiokai labai nuoširdžiai pasveikino ketvirtokus, linkėdami jiems sėkmės vyresnėse klasėse.
Puikiai nusiteikę visi išskubėjo į vasaros atostogas, tikėdami, kad jos bus saugios, įdomios, linksmos!

Vyr. mokytoja Aušrinė Garuckienė