Naujienos

Mokslo metų užbaigimo šventė

Posted

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai šventė mokslo metų užbaigimo šventę.

Išleistuvių dienos visi laukė su nekantrumu – vargino karštos dienos, norėjosi baigti mokslus ir pasinerti į vasarą. Ši diena ypatinga buvo ketvirtos klasės mokiniams – lyg finišas po ketverių metų darbo – daug išmokta ir sužinota per tą laiką. Mokiniai apdovanoti už gerus mokymosi rezultatus, mokyklos vardo garsinimą dalyvaujant įvairiuose renginiuose, sportinėse varžybose, gerą knygų skaitymą, išrinkti anglų kalbos mokėjimo „karaliai“. Tėveliams nuoširdus ačiū tartas už padovanotas knygas mokyklos bibliotekai. Pirmos klasės mokinė Margarita Šniukštaitė padainavo dainą „Laiškas saulutei“, antrokai gražiausius žodžius skyrė draugystei ir kartu su trečios klasės mokiniais vaidino „Aitvarą teisėją”. Ketvirtos klasės mokiniai irgi stengėsi nustebinti šventės dalyvius: vaidino inscenizuotą estų rašytojo Eno Raudo pasaką „Ežio puodas“, dainavo, šoko, atliko akrobatinius triukus. Už žinias, pagalbą ir rūpestį vaikai ir jų tėveliai dėkojo savo pirmajai mokytojai. Atsakingai suraityti ketvirtokų parašai, atsiimant Pradinio išsilavinimo pažymėjimus, įprasmino visų ketverių metų darbą. Įgiję pradinį išsilavinimą ir gavę tai liudijantį dokumentą mokiniai fotografavosi atminčiai.

Pasipuošę ir linksmi, parodydami kruopščiai rengtą šventinę programą, dovanodami gėles mokytojams ir tėveliams, vaikai scenoje kūrė džiaugsmą, kuriuo dalinosi su visais –  tai ir yra tikroji šventė.

Mokytoja Danguolė Maslauskienė