Naujienos

Mokykimės bendrauti ir bendradarbiauti

Šiuolaikinė ugdymo teorija ir praktika kelia uždavinį mokyklai padėti kiekvienam vaikui išsiugdyti svarbiausius, žiniomis, įgūdžiais ir vertybėmis grįstus gebėjimus, kurie padės ateityje susirasti savo vietą besikeičiančiame pasaulyje, gerai jaustis ir būti laimingam.
Smagu, kad lapkričio 27 dieną mokykloje vykusioje gyventojų bendruomenės „Upytės žemė“ vakaronėje  „Po rudens darbų“ mokiniai šoko, dainavo, padėjo pasirengti šventei – serviravo stalus, nešė suolus, puošė salę. Mokiniai visus mokslo metus dalyvauja socialinėje pilietinėje veikloje – už tai yra skiriamos socialinės valandos. Bendruomenės renginys – puiki proga atlikti naudingus darbus, atstovauti mokyklai ir mokytis tinkamai bendrauti ir bendradarbiauti.
Dalyvavimas renginiuose ir sugebėjimas veikti kartu, gerbti ir rūpintis kitais, tikėti ir pasitikėti savimi – tai yra gerų santykių įvairiose grupėse pagrindas, gerina mokinių pozityvų elgesį ir skatina akademinę sėkmę.

Direktorė Jurgita Zalatorienė