Naujienos

Mokykloje paminėta PI diena

Dauguma žmonių, paklaustų, kas yra „3,14“, nedvejodami atsakytų – Pi (π). Pasaulyje Pi diena švenčiama kovo 14 d. Mūsų mokykloje taip pat buvo pažymėta ši diena. Mokiniai sprendė matematinius galvosūkius, atliko testus, sprendė uždavinius, kuriuose naudojo formules su π. Kiti piešė piešinius, kuriuose būtų pavaizduotas skaičius Pi ir jais papuošė matematikos kabinetą. Mokiniai rinkosi skritulio formos daiktus, matavo apskritimo ilgį bei skersmenį. Tada padaliję apskritimo ilgį iš skersmens, gavo skaičių, artimą Pi. Ir dar kartą įsitikino, kad Pi matematikoje reiškia apskritimo ilgio ir jo skersmens santykį. Mokiniai įdomiai praleido laiką, ugdė kūrybiškumą, pagilino matematines žinias. Po aktyvaus darbo mokiniai vaišinosi Pi saldainiais. Ačiū visiems dalyvavusiems ir kūrusiems Pi šventę.

Matematikos mokytoja Natalija Kriaučiūnienė