Naujienos

Mokyklos vardo diena

Kasmet mokykloje gruodžio pabaigoje tvyro ne tik Šv. Kalėdų laukimo nuotaika. Gruodžio 22 d. minime kompozitoriaus Antano Belazaro gimtadienį ir mokyklos vardo dieną. Šiemet švenčiame 25-ąjį jubiliejų, tad tam skyrėme visą paskutinį metų mėnesį.
Nuo lapkričio 15 d. – kompozitoriaus mirties metinių – buvo vedamos netradicinės pamokos. Per matematikos pamokas mokytoja Natalija Kriaučiūnienė su mokiniais kūrė ir sprendė įdomias užduotis, susijusias su mokyklos istorija. Ne tik mokykloje per muzikos pamokas, kurias vedė mokytoja Aldona Jankovskaja, bet ir Panevėžio rajono vaikų ir moksleivių konkurse „Dainų dainelė“ skambėjo Margaritos Šniukštaitės atliekamos Antano Belazaro dainos. Dalės pamokose mokytoja Laima Kiškienė skatino mokinius atskleisti savo kūrybines galias žiūrint į kompozitoriaus lietas akvareles. Lietuvių kalbos pamokos taip pat virto kūrybinėmis dirbtuvėmis– mokiniai turėjo galimybę kurti eilėraščius, miniatiūras žiūrėdami į Danguolės Belazaraitės padovanotus darbus, kuriuos tapė jos tėčio ranka. Paskutinę mokslo metų dieną susirinkome į darbų parodos atidarymą.
Mokyklos vardo diena – šventė, kuriai ruošėmės, kurios laukėme ir kuri įpareigoja saugoti ir branginti tai, kas sukurta, būti tais, kurie kuria ir garsina mokyklą.
Mokytoja Vida Ramoškienė