Naujienos

Mokytojau, ačiū tau

Spalio 5 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje buvo minima Tarptautinė mokytojo diena.
Mokinių tarybos pirmininkas 10 klasės mokinys Lukas Tumelis pasveikino mokytojus ir padėkojo už jų atsakingą darbą. Rožės žiedas su palinkėjimu kiekvienam mokytojui – tai nuoširdi padėka, sutikta šypsenomis. Dainelės ir šokiai, eilėmis išreikštos mintys apie mokytojus, neformaliojo ugdymo būrelių sveikinimai  – malonūs šventės elementai, sušildantys širdis. Šviesaus atminimo maestro Vytauto Kernagio dainą atliko upytietė Gabrielė Mantuškaitė.

Dešimtokai vedė pamokas pradinių klasių mokiniams. Vyresniesiems savo profesines veiklas pristatė ir gyvenimiška patirtimi pasidalino sielovados pagalbininkė sesuo Ingrida, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktorė Vita Šiaučiūnaitė, policijos darbuotoja Aistė Bagučianskaitė ir Voriko universitetą Anglijoje baigusi tarptautinių santykių specialistė, neseniai grįžusi iš mainų programos Pietų Afrikos Respublikoje, Gabrielė Mantuškaitė. Mokytojus nustebimo pakvietimas į „Havajus“, kur laukė linksmos užduotys, skambanti muzika, gėlių vainikai ir kiti ryškiaspalviai akcentai, padėję pajusti romantišką dvasią.
Mokinių lūpose skambėję padėkos žodžiai „mokytojau, ačiū tau, kad aš dainuoju, kad skaitau“ – gražiausia, ką pedagogai gauna už savo atsakingą darbą.

Direktorė Jurgita Zalatorienė