Mokytojų diena

Spalio 5-tąją minėjome mokytojų dieną. Mokiniai pasipuošę ir su gėlėmis rankose rinkosi į mokyklą. Nuskambėjus skambučiui ėjo į mokytojų kambarį ir savo mylimiems mokytojams, auklėtojams dovanojo gėles. Mokytojų kambarys buvo papuoštas klevo lapais ir kaštonais, kurie tarsi liudijo, kad ši rudens diena bus visiškai kitokia.
Pamokas mokiniams vedė netradiciniai mokytojai: Upytės seniūnijos seniūno pavaduotoja Laima Šaknienė, tradicinių amatų centro direktorė Aušra Sidorovienė, kunigas Gediminas Jankūnas, UAB „Intersta“ vadovas Henrikas Kervaitis. Pradinukams pamokas vedė vyresniųjų klasių mokiniai, mokyklos tarybos nariai. Mūsų tikrieji mokytojai technologijų kabinete virė spurgas, mokėsi serviruoti stalą.
Po dviejų pamokų mokiniai, mokytojai atėjo į aktų salę. Šokių būrelio mergaitės pašoko nuotaikingą šokį. Kalbėjo mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė, kuri pasakė, kad laikinasis „direktorius“ Lukas Tumelis ir jo „pavaduotojas“ Paulius Krikščiukaitis skaitys mokinių sukurtas nominacijas, o visiems reikės atspėti, apie kokį mokytoją kalbama. Pristačius jaunimo projekto „Gera gyventi ir kurti čia“ nuotraukų parodą, buvo apdovanota autorė Odeta Baltramiejūnienė jos mėgstamiausiais saldainiais. Netradiciniai mokytojai pasidalino mintimis apie vestas pamokas, mokiniai daugiau sužinojo apie profesijas ir darbą, padėkojo už pagalbą rengiant siurprizą. Cukriniais gaideliais buvo apdovanoti mokytojai, dalyvavę  gražiausios cukrinės konkurse. Pradinių klasių mokiniai spalvino savo mokytojų siluetus. Kad mokytojai saugiai pasiektų mokyklą, mokinių taryba padovanojo atšvaitines liemenes. Renginio pabaigoje dalis maironiečių ir jų vadovė Dalia Greviškienė išėjo į kapines pagerbti mirusių mokytojų.
Mokytojų diena patiko bei paliko daug įspūdžių ir mokiniams, ir tikriesiems, ir netradiciniams mokytojams.

5 kl. mokinės Agnė Zalatorytė ir Laisvė Liaugminaitė