Naujienos

Mokytojų dienos minėjimas

Mokytojų dienos minėjimas

Spalio 5 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje buvo minima Tarptautinė Mokytojų diena, kurios metu mokiniai sveikino savo mokytojus ir susipažino su įvairiomis specialybėmis.
Iš vakaro mokiniai kepė meduolius, gamino cukraus glajų ir juo puošė kvepiančius kepinius, nešė baldus – iškraustė mokytojų kambarį, puošė sceną, rengė darbų parodas, koncertinę programą ir kitas staigmenas. Šventės dieną mokytojai ir svečiai buvo pakviesti į fotoparodos „Ateitis – mokytojo rankose“ atidarymą „kavinėje“ – su baltomis staltiesėmis apdengtais staliukais, gėlių žieduose plūduriuojančiomis žvakių liepsnelėmis, derančiais indais, gardžiais patiekalais ir tyliai skambančia muzika. „Lankytojus“ kultūringai aptarnavo besišypsantys dešimtokai, kurie gavo padėką už malonų aptarnavimą.
Pradinių klasių mokiniams pamokas vedė mokyklos vyriausieji, kitiems – Upytės kirpėja Rasa Peleckytė ir gydytojo odontologo padėjėja Aurelija Petronienė. Krekenavos girininkijoje dirbantis veterinarijos gydytojas Algimantas Lūža pasakojo mokiniams apie gamtą. Supratome, kad žmogus domisi fotografija, nes demonstravo neįtikėtinose situacijose užfiksuotus gyvūnus ir visu gražumu įamžintus augalus. Atsisveikindamas lektorius mokyklai padovanojo tris meniškas gamtos fotografijas.
Mokinių tarybos pirmininkui Lukui Tumeliui ištarus sveikinimo žodžius, raudoni jurginai pražydo esamų ir buvusių mokytojų rankose, jų veidus nušvietė šypsenos. Meduoliai „Ačiū“, gamtininkų būrelio džiovintos petražolės, ant klevo lapo sukurti ketureiliai, dainos, šokiai, nuotaikingai pristatytos mokytojų vaikystės nuotraukos – tai pačios nuostabiausios mokinių dovanos.
Netradicinė diena suteikė džiaugsmo visiems ir leido mokiniams artimiau susipažinti su įvairiomis profesijomis.
Mokytojų dienos minėjimas tęsėsi Juozo Miltinio dramos teatre Panevėžyje. Pagerbę geriausius rajono mokytojus džiaugėmės laimėjimu edukacinių aplinkų kūrimo konkurse ir sveikinome apdovanotas mūsų kolektyvo moteris: lietuvių kalbos mokytoją metodininkę Vidą Ramoškienę ir direktoriaus pavaduotoją ūkio reikalams ir administracijai Odetą Baltramiejūnienę.

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė