Naujienos

Motinos diena Upytėje

Posted
Motinos diena Upytėje

Gegužės pirmąjį sekmadienį minėjome Motinos dieną, gražiausius žodžius ir išskirtinį dėmesį skyrėme savo mamoms.

Susirinkusieji Upytės Šv. Karolio Boromiejaus bažnyčioje, pasimeldę už mamas ir kitus brangius žmones, džiaugėsi Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ketvirtokų sveikinimu, skirtu visoms mamoms, močiutėms, globėjoms. Vaikai eilėmis dėkojo už rūpestį ir meilę, linkėjo stiprybės, sveikatos ir ilgiausių metų. Švelnūs žodžiai, mažų rankyčių įteikti narcizų žiedai, bendras visų bažnyčioje buvusių vaikų palaiminimas šildė širdis ir daugelio veidai pasipuošė nuoširdžiomis šypsenomis.

Iškilmingos Šv. Mišios suteikė ramybę, o kartu su sveikinimais ir linkėjimais skrido ir geroji žinia – esame vieni kitiems reikalingi.

Direktorė Jurgita Zalatorienė