Naujienos

Mūsų mokyklos mokiniai smalsūs, energingi, žingeidūs, drąsūs, mylintys gamtą ir gyvūnus.

Ir jau ne pirmą kartą turėjome kitokias pamokas. Šį kartą gerokai nutolę nuo Panevėžio rajono viešėjome net Žemaičių Naumiestyje, Šilutės rajone, Šilutės profesinio rengimo centre pagal projektą UŽAUGINTA LIETUVOJE.
Susitikime su šio profesinio centro vadovu Jonu ir biologijos mokytoja sužinojome daug naujo ir įdomaus. Kad įvairios žuvys auginamos skirtingai… Mums papasakojo, kokios žuvyčių vystymosi stadijos. Įdomu buvo sužinoti kaip ilgai natūraliai gyvena erškėtai, lašišos, karpiai, unguriai. O edukaciniuose žaidimuose jautėmės tarsi smagiose varžybose, kuriose žuvis galėjome maitinti, gaudyti, suteikti joms vardus, skirti komplimentus ir net bučinukus 🙂
Išvykoje dalyvavo antrų-ketvirtų bei penktų- devintų klasių mokiniai.