Naujienos

„Naktinis desantas“ Miežiškiuose

Posted

Kovo 4 dieną grupė vyresnių klasių mokinių dalyvavo „Naktiniame desante“, kuris vyko Miežiškių pagrindinėje mokykloje.
Miežiškių, Upytės Antano Belazaro pagrindinių, Naujamiesčio vidurinės mokyklos mokiniai, pasiskirstę į grupeles, kūrė prisistatymus, dainų parodijas, spėliojo painias šaradas, žaidė įvairius žaidimus. Daugiausia veiklų organizavęs Miežiškių pagrindinės mokyklos mokinys Deividas galėtų pretenduoti į šauniausiojo renginių organizatoriaus titulą – suvaldyti pusšimtį paauglių, pademonstruoti užduotį ir suspėti pačiam joje dalyvauti,  įtraukiant  kiekvieną – profesionalumo reikalaujantis darbas, kurį vedantysis atliko su šypsena. Uždegantys šokiai iki pat naktinio seanso ir smagi muzika sukūrė atmosferą, pripildytą gerų emocijų, draugiškų žvilgsnių ir jaunatviško juoko.
„Naktinis desantas“ – žalingų įpročių ir teisės pažeidimų prevencijos renginys, stiprinantis tarpusavio bendravimo įgūdžius, motyvuojantis sveikai gyventi ir atsispirti neigiamiems reiškiniams dar prieš susiduriant su jais. Pritariame vieno garsiausių XV a. humanistų, filosofo ir teologijos mokslų daktaro D.Erasmus posakiui, kad „Prevencija yra geriau nei gydymas“.

Direktorė Jurgita Zalatorienė