Naujienos

Naujienos iš Lietuvos dviračių sporto federacijos

Posted

Kovo 23–24 dienomis Panevėžio dviračių treke vyko tarptautinės Panevėžio kūno kultūos ir sporto centro (PKKSC) ir sporto klubo „El-Eko-Sport“ dviračių sporto treko taurės varžybos.
Mūsų mokyklos mokiniai Dovydas Stankevičius ir Lukas Griniūnas dalyvavo varžybose ir atstovavo dviračių sporto klubui (DSK) „Fortūna“. Dovydas Stankevičius sprinto kvalifikacijoje janučių grupėje atmynė septintas (iš 22 sportininkų) ir pasiekė geriausią lietuvių rezultatą, į priekį praleisdamas užsieniečius. 500 m. hito distancijoje jį taip pat aplenkė tik Lenkijos dviratininkai. Šioje rungtyje ypač gerai sekėsi buvusiam mūsų mokyklos mokiniui Kasparui Punkriui – dabartiniam Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos vienuoliktokui, taip pat atstovaujančiam PKKSC DSK „Fortūna“, jaunių grupėje užėmusiam antrą vietą (iš 15 sportininkų).
Vasario 6 d. vykusiose 2016 m. atvirose Panevėžio miesto dviratininkų bendro fizinio pasiruošimo pirmenybėse, kuriose dalyvavo sportininkai iš Panevėžio ir Utenos sporto klubų, mūsų mokyklos mokinys Lukas Baltramiejūnas jaunučių grupėje užėmė antrą vietą (iš 12 sportininkų).

(Informacija iš Lietuvos dviračių sporto federacijos tinklapio www.ldsf.lt)