Naujienos

Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas

Posted

 

Kovo 11-ąją sukanka 26 metai, kai buvo pasirašytas nepriklausomos Lietuvos istorijai svarbiausias dokumentas – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktas, pažymėjęs priespaudos, pažeminimo, kančių, karų epochos pabaigą ir nepriklausomos valstybės pradžią.
Šią svarbią Lietuvai dieną visa mokyklos bendruomenė paminėjo dalyvaudama pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“. Pasipuošę Lietuvos valstybinės vėliavos spalvomis nuoširdžiai giedojome Lietuvos himną, klausėmės maironiečių skaitomų eilių ir visi kartu deklamavome Adomo Jakšto patriotinį eilėraštį „Lietuvos pilietis“. Suformavę atskiras grupes, kūrėme gražius, prasmingus šūkius, tekstus ir išsakėme juos vieni kitiems.
Plačiau susipažinti su istoriniais Lietuvos įvykiais galėjo visi, apsilankę mokyklos bibliotekoje, kurioje veikė parodėlė, skirta Kovo 11-ąjai.

Mokytoja Dalia Greviškienė