Naujienos

Netradicinė kūno kultūros pamoka

Posted

Kovo 18 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje kūno kultūros pamokoje Panevėžio sporto klube.  Užsiėmimą vedė  Pound ir Zumbos trenerė Audronė Petronaitytė.

Lengvai apšilę, vaikai, pagal linksmą muziką mušdami ritmą specialiomis lazdelėmis, atliko įvairius judesius. Mankštinosi ant gimnastikos kamuolių, žaidė judriuosius žaidimus „Žiema–vasara“, „Kas vikresnis“. Treniravo pėdutes – kojų pirštukais lankstė lengvas skareles, kabino ant ištemptos gumos. Pamoką baigė Zumba – treniruote, kurioje susijungia aerobikos pratimai ir šokiai pagal nuotaikingą šokių muziką.

Netradicinėje, labai dinamiškoje kūno kultūros pamokoje mokiniai aktyviai šoko, sportavo ir patyrė daug teigiamų emocijų.

 

Mokytoja Aušrinė Garuckienė