Naujienos

Nutapyk puodelį draugui

Lapkričio 26 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo kultūros paso edukacinėje programoje ,,Nutapyk puodelį draugui.“ Edukacijos tikslas – priimtinais būdais skatinti mokinių bendruomeniškumą, pagarbą žmonėms, ugdyti kūrybiškumą.
Renginio pradžioje su mokiniais buvo aptarta, iš ko gaminami puodeliai, kokios formos, ką iš jų galima gerti, kam reikalinga ąselė. Po linksmo ir įdomaus pokalbio kiekvienas gavo keramikinį puodelį. O tada užvirė darbas. Pirmiausia ant puodelio priklijavo lipduką – širdelę – ir mažais ,,žingsneliais“ aplink ją tapšnojo dažais sutepta kempinėle. Nuėmę lipduką, vaikai aikčiojo iš nuostabos. Tada širdelės viduryje parašė savo vardo pirmą raidę. Puodelį dekoravo gėlytėmis, širdelėmis, taškeliais, linijomis.
Dalyvaudami edukacijoje mokiniai įgijo naujų žinių, praktiškai pritaikė kūrybiškumą ir meninius gebėjimus. Kiekvienas dalyvis išsinešė ne tik savo tapytą puodelį, kuris simbolizuoja žmonių bendrystę, bet ir gerą nuotaiką.
Mokytoja Aušrinė Garuckienė