Rugsėjo 6 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo Smilgių etnografinėje sodyboje vykusiame klojimo teatro festivalyje „Po Bitės sparnu“. Mokiniai turėjo galimybę žiūrėti Juozo Miltinio gimnazistų spektaklį jaunimui „CV arba kas AŠ esu?”, teatro mokytojas ir režisierius Algis Želvys.
Aktoriai žiūrovus kvietė pamąstyti ir atsakyti sau į atrodo paprasčiausius klausimus: Kada ir kodėl aš paskutinį kartą pildžiau savo gyvenimo aprašymą (CV)? Ar laikui bėgant peržiūriu jį, pakoreguoju? Ar tai kas užrašyta prieš kelerius metus atitinka tai, koks Jūs esate šiandien? Ar iš to kas aprašyta viename puslapyje įmanoma suprasti koks jūs esate?
Po spektaklio, kalbant su mokiniais, ir klausiant jų, o kas iš tikro yra jie? Vaikai man atsakė, kad jie yra žmonės, kuriems įdomu ir be galo smalsu gyventi čia ir dabar
Dėkojame Smilgių etnografinės sodybos kolektyvui ir Audronei Palionienei už draugystę, bendradarbiavimą ir šiltą priėmimą. Mokytojoms Vidai Ramoškienei ir Miglei Ramonienei už padovanotas gėles aktoriams, režisieriui ir renginio organizatorei
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė