Padovanokite vaikams naujų knygų ir begalę džiaugsmo!

Jau dešimtą kartą Lietuvoje vyksta akcija „Knygų Kalėdos“, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Paskirkime šį Kalėdinį laikotarpį geriems darbams – padovanokime ir/ar pakvieskime savo draugus bei artimuosius padovanoti skaitymo džiaugsmą, naujus atradimus ir turtingą žinių pasaulį Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniams, kurie nekantriai laukia dar neatrastų ir neskaitytų knygų.

Akcija „Knygų Kalėdos“ vyksta iki 2021 m. sausio 6 d.

Norintiems prisidėti prie šios iniciatyvos, tačiau nežinantiems, kaip tai padaryti informaciją suteiks mokyklos bibliotekos vedėja Dalia Greviškienė tel. 8 610 02604

Ačiū visiems, kurie prisideda prie akcijos ir dovanoja knygas vaikams, juk visi geri darbai išlieka ateinančioms kartoms…

Bibliotekos vedėja Dalia Greviškienė