Naujienos

Pamokantis filmas „Svajoklis Budis“

Posted

Gegužės 12 dieną antrokai ir ketvirtokai pramogavo Panevėžio kino centre ,,Forum Cinemas Babilonas“.
Prieš filmą vaikai mėgavosi skrudintais kukurūzais, „Coca colos“ gėrimu, žaidė loterijoje. Jaukioje kino salėje, su didžiuliu ekranu, patogiai įsitaisę minkštose kėdėse, žiūrėjo kino filmą „Svajoklis Budis“, kuriame pasakojama apie nepataisomą svajotoją šunelį Budį. Nors nuo vaikystės kalnų kaimelyje Budis buvo auklėjamas kaip sarginis šuo, tačiau jis svajojo apie nelengvą muzikanto kelią – klastingi vilkai bandė griauti visus planus, mieste pasitiko ne tik draugai, o muzikinis pasaulis pasirodė ne toks saldus kaip dainos radijo imtuve.
Grįždami namo džiaugėmės, kad Budis neatsisakė savo svajonės ir kalbėjome apie tai, kad atkakliai siekiant tikslo, visada galima jį pasiekti.

Mokytoja Rasa Sikarskienė