Naujienos

Panevėžio rajono vaikų ir moksleivių konkursas ,,Dainų dainelė“

2021 m. gruodžio 15 d. Velžio gimnazijoje vyko Panevėžio rajono vaikų ir moksleivių konkursas „Dainų dainelė“. Jame dalyvavo 8 solistai, 2 duetai, 2 vokaliniai tercetai ir du vokaliniai ansambliai. Muzikos mokyklos organizuotas renginys vyko neįprastai, be žiūrovų.
Šiame konkurse dalyvavo dvi mūsų mokyklos moksleivės Lėja Abloževičiūtė ir Margarita Šniukštaitė. Konkurso taisyklėse buvo nurodyta atlikti tris dainas. Lėja dainavo Algimanto Raudonikio ,,Rytas“ ir „Mylim giedrą dangų“ (žodžiai Martyno Vainilaičio) bei Reginos Bočkienės dainą ,,Dugno akmenėlis“, Margarita – Antano Belazaro „Mano dienos“ (žodžiai Eduardo Selelionio), Indros Mažuikaitės ,,Vakaras prie lango“ (žodžiai Janinos Degutytės) ir Vytauto Šeinausko ,,Aš atskrisiu“ (žodžiai Ramutės Girkontaitės).
,,Dainų dainelė“ – tradicinis jaunųjų dainininkų konkursas. Jo tikslas – puoselėti akademinio dainavimo tradicijas, ugdyti vaikų ir jaunuolių meno bei kūrybos poreikį, populiarinti dainininkų meninę saviraišką. Mergaitėms tai buvo šventė, kuri atminty išliks ilgai ir skatins dar labiau mylėti dainą.
Mokytoja Aldona Jankovskaja