Paskelbti Nacionalinio judumo iššūkio iniciatyvos nugalėtojai

Lietuvos Respublikos Prezidentūra rugsėjo mėnesio viduryje kvietė prisijungti prie Nacionalinio judumo iššūkio, kurio metu specialios mobiliosios programėlės #walk15 pagalba buvo skaičiuojami žingsniai. Iniciatyvos metu buvo siekiama paskatinti gyventojus daugiau vaikščioti pėsčiomis, taip rūpinantis ne tik savo fizine bei emocine sveikata, tačiau ir prisidėti prie oro taršos mažinimo bei žalesnės Lietuvos kūrimo.
Šioje iniciatyvoje dalyvavo ir Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos bendruomenė – mokiniai, tėveliai, mokyklos darbuotojai ir visi, kuriems brangi ši mokykla.
Mes, 129 iniciatyvos dalyviai, nuo rugsėjo 16 d iki lapkričio 16 d. eidami kartu surinkome 37 812 095 žingsnius, užauginome 136 974 virtualius medžius ir:
užėmėme 58 vietą iš visų 798 iniciatyvoje dalyvavusių Lietuvos ugdymo įstaigų!
užėmėme 3 vietą Panevėžio miesto ir rajono dalyvavusių ugdymo įstaigų tarpe (mus aplenkė tik Panevėžio „Vyturio“ progimnazija ir „Minties“ gimnazija).
užėmėme 1 vietą iš iniciatyvoje dalyvavusių Panevėžio rajono ugdymo įstaigų!!!

Dėkojame visiems dalyvavusiems už aktyvumą ir sąmoningesnių kasdieninio judumo įpročių puoselėjimą. Tik susitelkę ir dirbdami kartu – mes esame stiprūs!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė