Naujienos

Pavasario kroso varžybos

Gegužės 4 d. Raguvos miestelyje vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių pavasario kroso varžybos.
Upytės Antano Belazaro pagrindinei mokyklai atstovavo 5 kl. mokinys Mantas Natašinas, 6 kl. mokinė Augustė Mikoliūnaitė, 7 kl. mokiniai Erikas Storasta ir Mingailė Skukauskaitė, 8 kl. mokiniai Nedas Krikščiukaitis ir Viktorija Skukauskaitė, 9 kl. mokiniai Arnas Jakaitis ir Titas Krištaponis, 10 kl. mokinė Kamilė Urbonavičiūtė. Mokinius treniruoja fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Kristina Čiplienė. Varžybose dalyvavę mokiniai, bėgdami Raguvos miestelio gatvėmis, atidavė visas savo jėgas, o Viktorija Skukauskaitė ir Kamilė Urbonavičiūtė nugalėjusios būrį varžovių iškovojo trečiąsias vietas. Į mokyklą sportininkai grįžo geros nuotaikos, diskutuodami, jog šioms varžyboms reikia ruoštis visus metus, nuolat treniruotis ir palaikyti gerą fizinę formą.
Sveikiname mokytoją ir merginas su pergale, bei dėkojame už mokyklos vardo garsinimą Panevėžio rajone. O visiems kitiems linkime treniruotis ir kasdien pagerinti savo asmeninius rezultatus.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė