Naujienos

Pažintinė kultūrinė diena

Gegužės 10 diena. Gražus, saulėtas rytas maloniai nuteikė išvykai į Gamtos mokyklą. Į išvyką vyko 1 – 4 kl. mokiniai (34 mokiniai).
Nuvykę į vietą ėjome ilgu taku grožėdamiesi atgyjančia gamta, kol pasiekėme pastatą su užrašu „Gamtos mokykla“. Mus pasitiko 2 darbuotojos: Gidė Rasa ir metodininkė Vaida, kurios ir vedė užsiėmimus. 1, 2 kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje „Pažink medžius“, o 3, 4 kl. mokiniai – „Tyrinėdamas pažink medžių pasaulį“. Jų metu mokiniai mokėsi atpažinti medžius, jų vaisius, lapus, išmatuoti kamieno apimtį, nustatyti medžio amžių, padaryti žievės antspaudą – atlikti STEAM užduotis.
Ekskursijos metu susipažino su vidaus ir lauko ekspozicijos gyvūnais, aptarė jų laikymo sąlygas bei galimybes laikyti namuose. Pakalbino kranklį, davė laikyti paukščių kiaušinėlius, paglostyti pitoną, pačiupinėti jo ir kukurūzinio žalčio išnarą.
Išvykos metu vaikai plėtė komunikavimo, pažinimo, socialinę, iniciatyvumo ir kūrybiškumo bei asmenines kompetencijas.
Mokytoja Danguolė Maslauskienė