Naujienos

Penktą kartą laimėtos kroso varžybos!

Balandžio 19 dieną vyko Panevėžio rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių kroso varžybos, skirtos Sporto metams. Dėkojame mūsų mokyklai atstovavusiems 4 klasės mokiniams Danui Fedaravičiui, Samantai Sadzevičiūtei, Justui Baltramiejūnui, 5 klasės mokinei Kamilei Urbonavičiūtei, 6 klasės mokiniams Deimantei Šiaudkulytei ir Agniui Fedaravičiui, 10 klasės mokiniui Lukui Baltramiejūnui. Mokiniai atidavė visas jėgas – vieni atbėgo pirmųjų gretose, kiti pagerino praėjusių metų rezultatus. Į mokyklą sportininkai grįžo geros nuotaikos. Labiausiai džiaugėsi Lukas Baltramiejūnas, kuris aplenkė tempą diktavusius varžovus, bėgo greičiausiai, pirmas kirto finišo liniją ir ketvirtą kartą apgynė čempiono titulą. Sveikiname Luką ir linkime jam rimtai pagalvoti apie lengvąją atletiką!

Direktorė Jurgita Zalatorienė