Naujienos

Penktokų išvyka į Ėriškius

Posted

Gegužės 24 dieną penktos klasės mokiniai po pamokų išsiruošė į kaimyninį Ėriškių kaimą.
Mokykla dalyvauja Žemės ūkio ministerijos, Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro organizuotoje Šviečiamosios gyvulininkystės programoje, kurios tikslas supažindinti vaikus su įvairiomis gyvulininkystės šakomis. Ėriškių kaime Eduardas Kubilius beveik 20 metų augina kailinius triušius, todėl apsilankėme jo triušininkystės ūkyje. Šeimininkas papasakojo apie ilgaausių auginimą, priežiūrą ir veisles, tačiau labiausiai visiems norėjosi paglostyti įvairių spalvų triušiukus. Pasidžiaugę švelniais gyvūnėliais, padėkoję verslininkui Eduardui Kubiliui už priėmimą, pasukome į Trakelių mišką.
Miške, prisirinkę sausų šakų, užsikūrėme laužą. Kol degė ugnis, kiekvienas turėjo susirasti pagaliuką ir iš jo išsidrožti iešmą. Suvėrę atsineštas dešreles, o vėliau ir saldžiuosius zefyrus, sočiai prisivalgėme. Smagiai pabėgioję po mišką, pažaidę linksmus žaidimus, pailsėjome kažkieno suręstoje pavėsinėje.
Smagiai praleidę dieną draugų būryje, laimingai grįžome namo.

Mokytoja Aušrinė Garuckienė