Naujienos

Pergalė Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate

Rugsėjo 15 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos aštuntos klasės mokinys Arnas Jakaitis dalyvavo Lietuvos sunkiosios atletikos jaunių iki 15 metų čempionate ir iškovojo III vietą!

Arnas kelis kartus per savaitę treniruojasi Panevėžio sporto centre. Mokinio treneris Gintautas Čeponis. Lietuvos sunkiosios atletikos jaunių iki 15 metų čempionate Arnas Jakaitis kovojo – svorio kategorijoje iki 49 kg. Štangos rovimo varžybose pasiekė 32 kg. rezultatą, štangos stūmimo – 45 kg. rezultatą. 

Arnas džiaugiasi čempionate pasiektais rezultatais, teigia kad šios varžybos jam labai svarbios, o dėl medalio teko sunkiai pakovoti. Ateityje Arnas ketina daugiau laiko skirti treniruotėms ir dar labiau siekti išsikeltų tikslų.  

Sveikiname, didžiuojamės, linkime ištvermės, kantrybės ir sėkmės ateinančiuose startuose!!!

                    Aštuntos klasės vadovė Odeta Baltramiejūnienė