Pergalės stiprina!

Kovo 5 dieną Panevėžyje vyko pradedančiųjų sportininkų dziudo turnyras, kuriame jėgas išbandė berniukai, gimę 2013 metais (ir jaunesni) ir mergaitės, gimusios 2011 metais (ir jaunesnės).
Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos dziudistai kovojo savo amžiaus ir savo svorio kategorijos grupėse. Visi sportininkai turėjo po tris kovas. Pirmosios varžybos sekėsi puikiai, sportininkai iškovojo prizines vietas: Lėja Abloževičiūtė – II vieta, Danielius Aksinavičius – III vieta ir Vakaris Bučas tapo savo grupės nugalėtoju.
Jėgas varžybose išbandę mokiniai patyrė daug gerų emocijų, įgavo naujos sportinės patirties, sustiprino pasitikėjimą savo jėgomis, kuris didina įkvėpimą treniruotis. Sveikinu sportininkus ir dėkoju tėveliams už palaikymą!

Dziudo būrelio vadovė Milda Blaževičienė