Naujienos

Pergalingas kvadrato finalas

Posted

Spalio 19 dieną Dembavos progimnazijoje vyko 2016–2017 mokslo metų Panevėžio rajono pagrindinių mokyklų ir progimnazijos mokinių, gimusių 2006 m. ir jaunesnių, mišrių komandų žaidynių kvadrato finalinės varžybos.
Mūsų mokyklai atstovavo Justas Baltramiejūnas, Skirmantas Šiaudkulis, Arnas Jakaitis, Kamilė Sasnauskaitė, Goda Sasnauskaitė, Odeta Žitkevičiūtė, Samanta Sadzevičiūtė ir komandos kapitonas Danas Fedaravičius. Stiprūs ir taiklūs berniukų smūgiai, greitos, beveik „nesugaunamos“ mergaitės, darnus žaidimas atvedė komandą į pergalę. Nugalėjusi tris stipriausias: Paliūniškio, Miežiškių pagrindinių mokyklų ir Dembavos progimnazijos komandas, mūsų mokykla užtikrintai iškovojo pirmąją vietą, gavo padėkas, didžiausią taurę ir aukso medalius. Kol organizatoriai pasirengė apdovanojimams, visų keturių mokyklų mokiniai kartu sužaidė draugiškas rungtynes. Pavargę, bet labai laimingi vaikai grįžo į mokyklą, kur jų laukė šypsenos, sveikinimai ir mokytojos Rasos Sikarskienės pažadėta pica.

Direktorė Jurgita Zalatorienė