Pi diena

Pi diena – neoficiali kasmetinė šventė, skirta matematinei konstantai pi paminėti. Matematikos mėgėjų Pi diena švenčiama kovo 14 d. Pi – iracionalusis skaičius, kurio apytiksli reikšmė yra 3,14. Šis skaičius reiškia apskritimo ilgio ir skersmens santykį. Be šio skaičiaus neįsivaizduotume fizikos, geometrijos, inžinierijos mokslų. Be šio skaičiaus žmonės negalėtų pakilti į kosmosą.
Mūsų mokykloje taip pat buvo minima ši diena. Renginio pradžioje susipažinome su skaičiaus Pi istorija, jo reikalingumu mūsų gyvenime. Po to vyko protmūšis 5-10 klasių moksleiviams. Rungėsi šaunios keturios komandos. Puikiai atsakinėjo į klausimus ir sirgaliai. Renginio pabaigoje kolektyviai mokiniai lankstė popierinį pyragą.
Džiugu, kad mokiniai įdomiai ir kūrybingai praleido laiką, pagilino dalykines ir bendrąsias kompetencijas.
Matematikos mokytoja R. Bukelienė ir fizikos mokytoja D. Gatavynienė