Naujienos

Pirmoji vieta varžybose

Posted

Birželio 9 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos Dviračių sporto būrelio nariai Nedas Krikščiukaitis, Fausta Ažubalytė, Kristina Rubštavičiūtė, Dovilė Sokaitė, Deimantė Šiaudkulytė ir Edvinas Smailys dalyvavo Panevėžio dviračių kroso taurės varžybose, kurias ketvirtus metus iš eilės organizavo Panevėžio klubas „Dviračiai“.

Varžybų organizatoriai siekia propaguoti sveiką gyvenseną, aktyvų laisvalaikį, populiarinti dviračius kaip ekologinę transporto priemonę, tausoti aplinką, skatinti eismo saugumą. Šis renginys, suburia dviratininkus mėgėjus, profesionalus, vaikus ir tuos, kurie tiesiog mėgstą dviratį, važinėja laisvalaikiu savo malonumui.
Aštuntos klasės mokinė Deimantė Šiaudkulytė M18 grupėje (2004-2001 m. merginos) greičiausiai įveikė 15 kilometrų trasą ir iškovojo pirmąją vietą. Sveikiname Deimantę įveikus varžoves, o visiems mokiniams linkime sėkmės ateities startuose. Mokinius treniruoja dviračių sporto būrelio vadovas Stasys Paštuolis.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė