Naujienos

Prasminga ir įdomi pradinių klasių mokinių išvyka

Sausio 22 dieną antros, trečios ir ketvirtos klasių mokiniai su mokytojomis vyko į Panevėžį. Pirmiausia aplankėme bene gražiausią  Panevėžio miesto dalį, esančią kairiajame Nevėžio  krante, prie upės senvagės. Čia yra miesto kultūros centras, senvagės dekoratyvinių skulptūrų skveras, miesto įkūrėjo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Aleksandro  paminklas.

Vėliau viešėjome Panevėžio kraštotyros muziejuje. Smalsiuosius mokinius pasitiko muziejaus darbuotoja, kuri pakvietė į pamokėlę ,,Drugelio kelionė po pasaulį“. Edukacinėje programoje pamatėme pasaulio vabzdžių kolekciją ir sužinojome, kas ją surinko, susipažinome su drugių gyvenimo ypatumais, tyrinėjome, atlikome praktines ir kūrybines užduotis.

Nors už lango žiema audė baltą audeklą, tačiau mums buvo šilta ir smagu prisiminti vasarą.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasa Sikarskienė

DSC01744 DSC01752 DSC01761 DSC01736  DSC01739 DSC01740